Armatura Wzierna

Armatura wzierna jest integralnym elementem aplikacji gdzie zachodzi potrzeba kontrolowania czynnika np. w zbiorniku, rurociągu, silosie, mieszalniku oraz w innych zamkniętych systemach. Bazując na naszym doświadczeniu z powodzeniem dostosowujemy odpowiednie rozwiązania z zakresu armatury wziernej do praktycznie każdej gałęzi przemysłu zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Wzierniki okrągłe służą do obserwacji wnętrz zbiorników ciśnieniowych, silosów, zbiorników z mieszadłem, separatorów, rurociągów i innych normalnie zamkniętych systemów.

Wziernik prostokątny i wziernik owalny stosuje się do obserwacji wnętrz silosów, mieszalników, zbiorników, separatorów, rurociągów, cystern i reaktorów - można również zastosować je jako poziomowskazy.

Wizjery przepływu z rurą szklaną lub okrągłym szkłem wziernym stosuje się do obserwacji wnętrz rurociągów

Płynowskazy z rurą szklaną i płynowskazy ze szkłem płaskim stosuje się do obserwacji poziomu czynnika np. wewnątrz silosów, zbiorników, cystern etc.

Poziomowskazy magnetyczne stosuje się do obserwacji poziomu czynnika wewnątrz silosów, zbiorników i cystern

Oferujemy części zamienne tj. wszystkie rozmiary szkieł wziernych oraz szkieł płynowskazowych i osłon z miki, uszczelnienia, głowice płynowskazowe oraz akcesoria tj. wycieraczki, oświetlenia i podświetlenia wzierników oraz łączniki rur płynowskazowych

Nie znalazłeś tego czego szukasz w naszej ofercie?

Skontaktuj się z nami.

Scroll to Top
Scroll to Top