Nasza Oferta

TEMAFAST

Podstawowe połączenie wykonane z włókien organicznych ze spoiwem NBR. TEMAFAST ma szeroki zakres zastosowań we wszystkich gałęziach przemysłu przy niższych parametrach

Zobacz Więcej

TEMAFAST ECONOMY

Ekonomiczna wersja połączenia wytwarzanego z mieszanek włókien organicznych z NBR / SBR jako spoiwo gumowe. TEMAFAST ECONOMY jest dedykowana do zastosowań we wszystkich gałęziach przemysłu przy niższych parametrach.

Zobacz Więcej

TEMAFAST SPECIAL

Materiał uszczelniający na bazie włókien aramidowych i innych wypełniaczy bezazbestowych połączonych wysokiej jakości NBR. TEMAFAST SPECIAL ma szerokie zastosowanie przemysłowe w zastosowaniach o niskim obciążeniu w wielu różnych segmentach rynku.

Zobacz Więcej

TEMAFLEX

Płyta jest kompozytem włókien mineralnych i aramidowych związanych kauczukiem NBR, co czyni ją bardzo elastyczną. TEMAFLEX jest dedykowany do uszczelniania układów olejowych, paliw oraz płynów chłodniczych, gazów nieagresywnych i podstawowej chemii.

Zobacz Więcej

TEMASIL NG

Nowa generacja płyt uszczelniających będących kompozytem włókien mineralnych i specjalnych wypełniaczy związanych kauczukiem NBR przeznaczonych do zastosowania we wszystkich gałęziach przemysłu gdzie wymagana jest elastyczność i idealnie gładka powierzchnia. Nowa technologia jest przyjazna dla środowiska i charakteryzuje się atrakcyjną ceną a jednocześnie doskonałymi warunkami pracy. TEMASIL NG dzięki kompozycji składu z wysokojakościowych materiałów mogą być stosowane w szeroko rozumianej petrochemii, przemyśle olejarskim, chemicznym, spożywczym i maszynowym.

Zobacz Więcej

TEMASIL M-1000

Nowej generacji wysokiej jakości materiał na bazie mieszanki ze specjalnych włókien odpornych na wysoką temperaturę i innych wypełniaczy związanych kauczukiem NBR Ten typ płyty jest standardowo produkowany ze zbrojeniem z siatki metalowej. Ten uniwersalny typ płyty uszczelkarskiej jest przyjazny dla środowiska i jest dostarczany do różnych gałęzi przemysłu takich jak petrochemiczny, chemiczny, spożywczy , olejarski jak również do innych obszarów inżynierii. Płyta jest produkowana ze zbrojeniem z siatki metalowej.

Zobacz Więcej

TEMASIL HT

Nowy rodzaj przyjaznych dla środowiska folii łączących o doskonałej odporności na parę o wyższych parametrach Materiał zawiera wysokiej jakości mieszaninę włókien mineralnych i aramidowych połączonych gumą NBR. TEMASIL HT nadaje się przede wszystkim do stosowania w parze o wyższych parametrach. Arkusz może być używany do uszczelniania wody, olejów, chłodziwa oraz podstawowych substancji chemicznych w przemyśle petrochemicznym i naftowym.

Zobacz Więcej

TEMASIL TITAN

Unikalny materiał do łączenia w zastosowaniach wysokotemperaturowych, oparty na systemie wiążącym HNBR. Produkt został opracowany przy użyciu najwyższej jakości składników, aby zapewnić wyjątkowe właściwości gotowych uszczelek. Temasil Titan jest uniwersalnym materiałem uszczelniającym odpowiednim dla oleju, paliwa, pary, gazu, wody, węglowodorów, roztworów kwasów organicznych i nieorganicznych, czynników chłodniczych oraz smarów.

Zobacz Więcej

TEMAPLUS

Wielozadaniowy materiał uszczelniający zawierający wysoce odporne włókna aramidowe, odporne na temperaturę wypełniacze połączone specjalnym NBR. TEMAPLUS dzięki swoim doskonałym właściwościom mechanicznym, nadaje się do olejów, paliw, smarów, alkoholi, gazów, węglowodorów, cieczy chłodzących, subokwasów i środków alkalizujących.

Zobacz Więcej

TEMACARB

Specjalny materiał wykonany z włókien węglowych i specjalnych dodatków połączonych z wysokiej jakości spoiwem NBR. TEMACARB może być stosowany zwłaszcza do wyższych temperatur i ciśnień, głównie do przegrzanej pary. Nadaje się również do mediów alkalicznych.

Zobacz Więcej

GRAFTEM ECONOMY

Bezazbestowy materiał uszczelniający, który łączy w sobie proszek grafitowy wzmocniony włóknami aramidowymi i niską zawartość spoiwa gumowego. Dostępne w wersji Economy na życzenie. GRAFTEM posiada doskonałe właściwości mechaniczne i nadaje się do wielu zastosowań, w tym do paliwa, oleje, chłodziwa, węglowodory, gazy i pary.

Zobacz Więcej

TEMACID

Materiał zawierający specjalną mieszankę rodzajów gumy, opracowany dla przemysłu chemicznego. TEMACID to rodzaj materiału który jest szczególnie polecany do kwasów i alkaliów. Może być również stosowany w szerokim zakresie zastosowań dla olejów, paliw i chłodziw.

Zobacz Więcej

MOTORIT

Płyta zbudowana jest z rdzenia składającego się ze specjalnej blachy perforowanej, która obłożona jest z obu stron miękkim materiałem bezazbestowym. Płyta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na działanie siły mechanicznej, temperatury i naprężenia. Płyta znajduje zastosowanie jako uszczelka głowic oraz przewodów ssących. Płyta odporna jest na działanie oleju, paliw oraz mieszanek wody z dodatkami przeciwzamarzającym i antykorozyjnymi.

Zobacz Więcej

UNIFLON - 50

Uniflon 50 jest wyższym gatunkowo płytowym materiałem uszczelniającym wykonanym z dwuosiowo orientowanego PTFE z lepszą właściwością dopasowywania się, przeznaczonym do delikatnych kołnierzy. Uniflon 50 został zaprojektowany do użycia z kołnierzami o niskich obciążeniach od śrub, obejmuje to kołnierze z wykładziną szklaną, powlekaną ceramiką lub plastikiem oraz o nierównych i zniszczonych przylgach. Uniflon 50 jest odpowiedni dla mediów chemicznych w zakresie pH 0-14, z wyjątkiem roztopionych litowców (metali alkalicznych), gazowego fluoru, fluorowodoru.

Zobacz Więcej

UNIFLON - 51

Uniflon 51 jest wyższym gatunkowo płytowym materiałem uszczelniającym wykonanym z dwu osiowo orientowanego PTFE z wypełniaczem krzemionkowym. Płyta Uniflon 51 używana jest na aplikacje mediów chemicznych w zakresie pH 0-14, szczególnie silnych kwasów (z wyjątkiem kwasu fluorowodorowego) i zasadami. Stosowane również do uszczelniania rozpuszczalników, paliw, związków chloru.

Zobacz Więcej

UNIFLON - 53

Płyta Uniflon 53 jest wysokogatunkowym płytowym materiałem uszczelniającym wykonanym z dwu osiowo orientowanego PTFE z wypełniaczem z siarczanu baru. Płyta Uniflon 53 używana jast na aplikacje mediów chemicznych w zakresie pH 0-14, szczególnie kwasu fluorowodorowego, ale nie z czystym ciekłym fluorowodorem. Stosowane również do uszczelniania alkali, rozpuszczalników, paliw, chloru.

Zobacz Więcej

Formularz kontaktowy:

Jeżeli mają państwo jakieś pytania odnośnie naszej oferty prosimy wypełnić i wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

* - pola oznaczone gwiązką są obowiązkowe