Uszczelki wielokrawędziowe Camprofile

Uszczelki wielokrawędziowe Camprofile składają się z metalowego rdzenia, zazwyczaj ze stali nierdzewnej z koncetrycznymi rowkami oraz warstwami uszczelniającymi po obu stronach.

Uszczelki wielokrawędziowe Camprofile wytrzymują ciśnienie pracy do 250 Bar, w zależności od warstwy uszczelniającej oraz wytrzymują temperaturę do +1000 °C.

Sa odpowiednie do stosowania wg. specyfikacji kołnierzy (normy DIN, EN, ASTM, CSN, itp.). Odznaczają się wielkim zakresem naprężeń ściskających (odpowiednie dla różnych ciśnień i temperatur oraz są mniej wrażliwe na uszkodzenie mechaniczne podczas montażu. Są odpowiednie dla mniejszych i większych obciążeń.

Uszczelki nie powodują uszkodzeń kołnierzy i są łatwo demontowalne. 

Profile uszczelek:

Równoległe

Wypukłe

uszczelka wielokrawędziowa M18L – posiada równoległy rdzeń główny z pierścieniem centrującym i warstwami uszczelniającymi

uszczelka wielokrawędziowa Camprofile M18L

uszczelka wielokrawędziowa M38L – posiada wypukły rdzeń główny z pierścieniem centrującym i warstwami uszczelniającymi

uszczelka wielokrawędziowa Camprofile M38L

uszczelka wielokrawędziowa M20L – posiada równoległy rdzeń główny bez pierścienia centrującego z warstwami uszczelniającymi. dedykowane są dla kołnierzy wpust/wypust oraz występ/rowek.

uszczelka wielokrawędziowa Camprofile M20L

uszczelka wielokrawędziowa M40L – posiada wypukły rdzeń główny bez pierścienia centrującego z warstwami uszczelniającymi. dedykowane są dla kołnierzy wpust/wypust oraz występ/rowek.

uszczelka wielokrawędziowa Camprofile M40L

uszczelka wielokrawędziowa M21LM – posiada równoległy rdzeń główny z ruchomym pierścieniem centrującym który jest przyłączony do zewnętrznej powierzchni uszczelniającej

uszczelka wielokrawędziowa Camprofile M21LM

uszczelka wielokrawędziowa M41LM – posiada wypukły rdzeń główny z ruchomym pierścieniem centrującym który jest przyłączony do zewnętrznej powierzchni uszczelniającej

uszczelka wielokrawędziowa Camprofile M41LM

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
Scroll to Top
Scroll to Top