Sznury termoizolacyjne

szczeliwa term.

Sznur glinokrzemianowy oplatany Tmax = 1100 °C

Sznur jest bardzo popularnym uszczelnieniem używanym w wielu gałęziach przemysłu. Zbudowany jest z rdzenia z maty ceramicznej oplecionego przędzą glinokrzemianową zbrojoną inconelem. W ten sposób uzyskano bardzo elastyczny sznur o temp. stosowania do 1100°C. Sznur glinokrzemianowy może być także zbudowany z przędzy na nośniku szklanym do temperatury 800°C.

Specyfikacja techniczna sznura glinokrzemianowego oplatenego 

sznur skręcany

Sznur glinokrzemianowy skręcany Tmax = 1100 °C

Sznury te są skręconą współosiowo wiązką przędz glinokrzemianowych. Budowa ta daje dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz możliwość łatwego rozkręcenia i dopasowania średnicy sznura do indywidualnych potrzeb. Skręcona wiązka dobrze układa się na owijanej izolowanej powierzchni. Sznur zbudowany jest z przędzy zbrojonej drucikiem ze stali nierdzewnej lub z przędzy na nośniku szklanym (temp.do 800°C)

Specyfikacja techniczna sznura glinokrzemianowego skręcanego

sznur w opl. kema

Sznur szklany w oplocie typu KEMAFIL Tmax = 500 °C

Sznur zbudowany jest z rdzenia z rowingu szklanego oplatanego cienką siatką z jedwabiu szklanego. Tego typu konstrukcja pozwala uzyskać sznur o dużej gęstości i zwartej budowie, jednocześnie bardzo miękki i elastyczny. Sznury szklane w oplocie typu KEMAFIL są najtańszym oferowanym przez nas uszczelnieniem stosowanym do celów termoizolacji.

 

Specyfikacja techniczna sznura w oplocie KEMAFIL

sznur oplatany

Sznur szklany oplatany Tmax = 500 °C

Popularny sznur używany jako izolacja cieplna wszelkiego typu przewodów przesyłowych, instalacji cieplnych, maszyn i urządzeń. Stosowany także do uszczelniania komór,pieców i suszarek. Szczególnie polecane do izolacji drzwiczek pieców CO i kominków.

Specyfikacja techniczna sznura oplatanego

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
Scroll to Top
Scroll to Top